P  A  L  E  T  T  E   T  U  N  E

Pobierz bezpłatną edycję

Pobierz bezpłatną edycję

Kup pełną wersję

Kup pełną wersję

Kolorowy design, selektywna korekcja kolorów kolorowania zdjęć

                 

 

Kolorowanie obrazów

Palette Tune pozwala na kolorowanie zdjęć czarno-białych i kolorowych. Po prostu kliknij fragment obrazu i zmień kolor tak, jak chcesz.

Kolorowanie grupy segmentowej

Ale jeśli fragment jest podzielony na kilka segmentów, możesz je łatwo grupować. Można to zrobić ręcznie. Ale program zawiera również bardzo skuteczne narzędzia do automatycznego grupowania segmentów.

Zarządzanie kolorami

Korekcja kolorów jest możliwa na paletach HSL i LAB, osobnych kanałach RGB i HSL oraz elementach sterujących do precyzyjnego dostrajania kolorów.

Ruch myszy na palecie natychmiast zmienia kolor wybranego fragmentu. Ale jeśli usuniesz mysz z palety, kolor powróci do pierwotnego stanu. Aby zatwierdzic zmiane, kliknij mysza, gdy obiekt zostanie pomalowany na kolor, ktory Ci sie podoba.

Bardziej niż kolorowanie

W przeciwieństwie do wielu automatycznych internetowych usług kolorowania zdjęć, tutaj kolor, nasycenie, jasność i kontrast każdego fragmentu są całkowicie pod Twoją kontrolą.


Oryginalny obraz

Kolorowanie zdjęć
 
 

Bezpłatna rejestracja dla tłumaczy

Jeśli możesz nam pomóc w rozszerzeniu serwisu o twój język ojczysty, skontaktuj się z nami. Oferujemy bezpłatną rejestrację programu w zamian za przetłumaczenie. Zanim zaczniesz tłumaczenie skontaktuj się z nami - wyślemy ci instrukcje jak to zrobić.

 
   

Pobierz:

Palette Tune Lite 1.9 dla Windows - Wersja bezpłatna

    Bezpłatnie dla Instagramu, Facebooka i innych serwisów społecznościowych. Zdjęcia ładowane z sieci społecznościowych są otwierane w programie bez żadnych ograniczeń. Dostępne są wszystkie możliwości selektywnej korekcji kolorów. Większe zdjęcia są otwierane w programie w zmniejszonym rozmiarze dozwolonym do publikacji w sieciach społecznościowych.

Palette Tune 1.9 pour Windows - Pełna wersja


 

Copyright © 2020 GEO Ltd, Wszelkie prawa zastrzeżone