P  A  L  E  T  T  E   T  U  N  E

Pobierz bezpłatną edycję

Pobierz bezpłatną edycję

Kup pełną wersję

Kup pełną wersję

Kolorowy design, selektywna korekcja kolorów kolorowania zdjęć

                 

 

Kolorowy design

Palette Tune to narzędzie do regulacji koloru poszczególnych części obrazu. Nie ma potrzeby tworzenia schematów kolorów, szukania palet w Internecie. Palette Tune pozwala modelować kolor bezpośrednio na prawdziwych obrazach.

Dopasowywanie kolorów

Po prostu kliknij fragment obrazu i zmień kolor tak, jak chcesz. Same oczy podpowiedzą, które powinny być barwy i nasycenia. Ale jeśli obiekt jest podzielony na kilka segmentów, łatwo je połączyć.

Możesz wybrać kolory ubrań, fryzury, dostosować schemat kolorów swojej witryny i określić odcienie kolorów wnętrza. Możesz zmienić kolory i natychmiast zobaczyć ich kompatybilność w obrazie.

Kolorystyka tej strony jest również tworzona przez Palette Tune.

Zarządzanie kolorami

Możesz dostosować kolor na paletach HSL i LAB, osobnych kanałach RGB, HSL. Ale to jest szczególnie cenne dla projektu są subtelne narzędzi regulacyjnych kolor we współrzędnych Hue / Jasność i Jasności / Nasycenia.

Ruch myszy na palecie natychmiast zmienia kolor wybranego fragmentu. Ale jeśli usuniesz mysz z palety, kolor powróci do pierwotnego stanu. Aby zatwierdzic zmiane, kliknij mysza, gdy obiekt zostanie pomalowany na kolor, ktory Ci sie podoba.

Wyniki modelowania koloru może być przeniesiony do edytora zewnętrznego. Na przykład, można załadować zrzut ekranu swojej stronie do programu i dostroić kolory jej elementów. Użyj przycisku "Kopiuj kolor", aby przekazać wartość koloru zewnętrznemu edytorowi html.


Oryginalny obraz

Kolorowanie zdjęć
 
 

Bezpłatna rejestracja dla tłumaczy

Jeśli możesz nam pomóc w rozszerzeniu serwisu o twój język ojczysty, skontaktuj się z nami. Oferujemy bezpłatną rejestrację programu w zamian za przetłumaczenie. Zanim zaczniesz tłumaczenie skontaktuj się z nami - wyślemy ci instrukcje jak to zrobić.

 
   

Pobierz:

Palette Tune Lite 1.9 dla Windows - Wersja bezpłatna

    Bezpłatnie dla Instagramu, Facebooka i innych serwisów społecznościowych. Zdjęcia ładowane z sieci społecznościowych są otwierane w programie bez żadnych ograniczeń. Dostępne są wszystkie możliwości selektywnej korekcji kolorów. Większe zdjęcia są otwierane w programie w zmniejszonym rozmiarze dozwolonym do publikacji w sieciach społecznościowych.

Palette Tune 1.9 pour Windows - Pełna wersja


 

Copyright © 2020 GEO Ltd, Wszelkie prawa zastrzeżone