P  A  L  E  T  T  E   T  U  N  E

Завантажити безкоштовну версію

Завантажити безкоштовну версію

Купити повну версію

Купити повну версію

Інструмент для дизайну, корекції кольору та розфарбовування фотографій

                 

 

Розфарбування фотографій

Palette Tune дозволяє розфарбувати чорно-білі та кольорові фотографії. Клацніть мишею по фрагменту зображення і міняйте колір так, як Ви хочете.

Розфарбування групи сегментів

А якщо фрагмент зображення розділений на декілька сегментів, їх можна легко об'єднати. Це можна зробити і вручну. Але програма також включає високоефективні засоби автоматичного групування сегментів.

Керування кольором

Корекція кольору можлива на палітрах HSL і LAB, окремих каналах RGB і LAB та засобах тонкого налаштування в координатах Відтінок/Яскравість та Яскравість/Насиченість.

Рух миші по палітрі відразу ж змінює колір обраного фрагмента. Але, якщо прибрати мишу з палітри, колір повернеться до попереднього стану. Для фіксації зміни слід клацнути мишею в момент видачі палітрою кольору, який Вам подобається.

Більш ніж розмальовка

На відміну від численних автоматичних сервісів онлайн-розмальовки зображень, тут колір, насиченість, яскравість та контраст кожного фрагмента знаходяться повністю під вашим контролем.


Оригінальне зображення

Розфарбовування фотографій
 
   

Завантажити:

Palette Tune Lite 1.9 для Windows - Безкоштовне видання

    Безкоштовно для Instagram, Facebook та інших соціальних мереж. Фотографії, завантажені з соціальних мереж, відкриваються в програмі без будь-яких обмежень. Доступні всі можливості вибіркової корекції кольору. Більш великі фотографії відкриваються в програмі в зменшеному розмірі, дозволеному для публікації в соціальних мережах.

Palette Tune 1.9 для Windows - Повна версія


 

Copyright © 2020 GEO Ltd, Всі права захищені.