P  A  L  E  T  T  E   T  U  N  E

Завантажити безкоштовну версію

Завантажити безкоштовну версію

Купити повну версію

Купити повну версію

Інструмент для дизайну, корекції кольору та розфарбовування фотографій

                 

 

Кольоровий дизайн

Palette Tune це інструмент для налаштування кольору окремих частин зображення. Немає необхідності створювати кольорові схеми, шукати палітри десь в Інтернеті. Palette Tune дозволяє моделювати колір безпосередньо на ваших реальних зображеннях.

Підбір кольорів

Клацніть мишею по фрагменту зображення і міняйте колір так, як Ви хочете. Очі самі підкажуть, яким повинен бути відтінок та насиченість. А якщо фрагмент зображення розділений на декілька сегментів, їх легко об'єднати.

Ви можете підбирати кольори одягу, волосся, тонко налаштувати колірну схему вашого сайту, визначити відтінки кольору для інтер'єру. Ви можете змінювати кольори і відразу ж бачити їх сумісність на зображенні.

Підбір кольорів цього сайту також виконаний в Palette Tune.

Керування кольором

Налаштовувати колір можна на палітрах HSL і LAB, та окремих каналах RGB і LAB. Але особливо корисніми для дизайнерів е засоби тонкого налаштування в координатах Відтінок/Яскравість та Яскравість/Насиченість.

Рух миші по палітрі відразу ж змінює колір обраного фрагмента. Але, якщо прибрати мишу з палітри, колір повернеться до попереднього стану. Для фіксації зміни слід клацнути мишею в момент видачі палітрою кольору, який Вам подобається.

Результати моделювання кольору можна передати зовнішньому редактору. Наприклад, Ви можете завантажити в програму скріншот вашого сайту і налаштувати колір окремих його елементів. Використовуйте кнопку "Копіювати колір", щоб передати значення кольору у зовнішній html-редактор.


Оригінальне зображення

Розфарбовування фотографій
 
   

Завантажити:

Palette Tune Lite 1.9 для Windows - Безкоштовне видання

    Безкоштовно для Instagram, Facebook та інших соціальних мереж. Фотографії, завантажені з соціальних мереж, відкриваються в програмі без будь-яких обмежень. Доступні всі можливості вибіркової корекції кольору. Більш великі фотографії відкриваються в програмі в зменшеному розмірі, дозволеному для публікації в соціальних мережах.

Palette Tune 1.9 для Windows - Повна версія


 

Copyright © 2020 GEO Ltd, Всі права захищені.